CV

CURRICULUM VITAE

OPLEIDINGEN

1998-2002 Kostuumontwerpen, Academie voor Schone Kunsten te Antwerpen
1992-1997 VWO, gsg Helinium Hellevoetsluis
2007 Grimeren I, Faces grimeopleidingen te Gorichem

BEURZEN/SUBSIDIES

2006-2007
Stimuleringssubsidie, Startstipendium, discipline vormgeving, fonds BKVB te Amsterdam

2018

Wat we doen ’Mollen’
regie: Floris van Delft
locatievoorstelling

2017

Viking Film ’Dirty God’
regie: Sacha Polak
feature film

Onderwaterproducties/theater ’Bon Voyage’
regie: Marijn van der Jagt

Maas Theater en Dans, ’Toen wij van Rotterdam vertrokken’,
regie: Floris van Delft herneming

Rotterdams Wijktheater ’Women Connected’
regie: Kaat Zoontjens

2016

Viking Film ’Good Favour’
regie: Rebecca Daly
feature film

Rotterdams Wijktheater ’Status Aparte’
regie: Jasmina Abramovic
locatievoorstelling

Blazzhofski film ’De Aflossing’
regie: Jorien van Nes
telefilm

Viking Film ’Planet Beauty’
regie: Emma Westenberg
telefilm

Viking Film ’Messias’
regie: Rob Lucker
telefilm

2015

Maas Theater en Dans, ’Toen wij van Rotterdam vertrokken’,
regie: Floris van Delft

Viking Film ’Je vriendin koopt een vis op de markt’
regie: Emma Westenberg
NTR Kort

Rotterdams Wijktheater/ Theater Walhalla ’Feyenoord, de opera’
regie: Stefan van Hees, Rachel van Olm

Pupkin Film ’Wildflowers’
regie: Alieke van Saarloos
telefilm

Circe Film ’Waldstille’,
regie: Martijn Maria Smits
speelfilm

2014

Rotterdams Wijktheater ’Women Connected’
regie: Kaat Zoontjens

Hazazah Pictures NTR kort! ’Das Wad’
regie: Rob Lucker *winnaar Gouden Kalf Beste Korte Film

Maas Theater en Dans ism ’Festival Classique Kinder waterconcert’
residentie orkest,
regie: Jolanda Spoel

Baldr Film ’Voor Emilia’
regie: Martijn Maria Smits
telefilm

Onderwaterproducties/theater ’Het geheugen van Rotterdam
regie: Maarten Bakker

2013

Viking Film ’Zurich’
regie: Sacha Polak
speelfilm

Maas Theater en Dans ’Cash’
regie: Floris van Delft

Dutch Mountain Film ’T.I.M.
regie: Rolf van Eijk
telefilm

2012

‘De Vuurvogel’, Stella Den Haag ism het Residentieorkest
‘Prinses van tuig en riggel’, Theatergroep Siberia
‘Wil’, ntr Kort, Popov Film, regie: Sander Burger
‘Arash’, ntr Kort, Lev Pictures, regie: Michael Sewandono
‘Cabo’, Onenightstand, Circe Film, regie: Ivan Barbossa
‘Luna en de nieuwe stad’, Rotterdams wijktheater ism Theater Zuidplein, regie: Suzanne Brunning
‘Schwalbe speelt vals’, Schwalbe, Productiehuis Rotterdam

2011

‘Dossier Odyssee’, Theatergroep Siberia, regie: Paul Knieriem
‘Free Mason, Productiehuis Rotterdam regie: Tjon Rockon’
‘Snackbar Ali’, speelfilm. Lemming film regie: Meral Uslu
‘Broer’, ntr Kort!, Lemming film regie: Sacha Polak
‘Marcelle’s onschuld’, Productiehuis Rotterdam regie: Nataliya Golofastova
‘Juxtaposis’, animatiefilmproject. Revolver media. regie: floris Kaayk

2010

‘Twist’, Theatergroep Siberia, regie : Jolanda Spoel
‘Donnie’, korte film, regie: willem Baptist producent: Kaliber film
‘Hemel’, speelfilm regie: Sacha Polak, producent : Circe film
‘Perron 4’, Werkplaats voor participatief drama Formaat, regie: Thamar Kemperman (kostuum- decorontwerp)
‘ROTV’, 3 afleveringen, regie: Pieter Kramer. Producent: Holland Harbour ism Rotheater
‘Risk’, De Ontbranding, regie : Hans Lein
‘Lysistrata’, Jeugdtheater Hofplein, regie:Louis Lemaire
‘Richting West’, speelfilm, regie Nicole van Kilsdonck, producent: KeyFilm/NFI
‘Feest in de villa’, Jeugdtheater Hofplein, regie: Cormac Burmania & Jaakko Toivonen
‘Hemel/Hel’, Theatergroep Siberia, regie: Marielle v/d Griendt

2009

‘Over soul & liefde’, Jeugdtheater Hofplein, choreografie: Carla van Driel
‘Het beloofde pand’, Kort Rotterdams, regie : Shariff Nasr
‘Krijg nou Titus’, theatergroep Siberia, regie: Floris van Delft
Rutger Hauer Filmfactory styling van filmpjes i.s.m. het Rotheater
‘Diepvlees’, Wilco,Nieuw West, productiehuis Rotterdamse Schouwburg,
regie: Erik-Ward Geerlings
‘Lov Ya’,De Ontbranding, regie: Hans Lein
‘Only You’, korte film, regie: Willem Baptist,Kaliber film
‘Downtown’ Rotterdams wijktheater & theater Zuidplein ‘Downtown’, regie: Hans Lein
‘Snapshotsushi’, Theatergroep Siberia, regie: Marielle v/d Griendt

2008

‘Hunting & Zn’, bioscoopfilm, regie: Sander Burger, NFI producties
‘Anoniem’, Productiehuis Rotterdams regie:Nataliya Golofastova
‘Hand in Hand’, jubileumvoorstelling 100 jaar voetbalclub
Feyenoord,Theater Zuidplein, RWT & Codarts Hogeschool, regie: Peter van Hurk
‘De kruik’, Het Waterhuis regie: Roel Twijnstra kostuumrealisatie

2007

Kostuumontwerp, Theaterbedrijf Bonheur, ‘Medea’, regie: Peter Zonneveld
Kostuumontwerp i.s.m. Margot Koudstaal, musical Bubbling Brown Sugar, Mark Vijntheaterproducties,regie:Rich Ascroft
Assistentie kostuumsontwerpster Ellen Lens/ kleedster, ‘Links’, lange speelfilm
Lang Rotterdams regie: Froukje Tan
Kostuumontwerp/ Styling Theaterbedrijf Bonheur, ‘De sprekende stad’, regie: Ruurt de Maersschalck
Stage bij diermodelbouwer Remi Bakker, gebruik van verschillende materiaaltechnieken,project ‘vogelpoten uit latex’. (n.a.v. startstipendium)
Kostuumontwerp, Theaterbedrijf Bonheur, ‘Een ander land’, regie:Ruurt de Maersschalck
Styling, Piet Rogie i.s.m. productiehuis Rotterdamse Schouwburg, ‘Private Piece’

2006

Kostuumontwerp, Theatergroep Rotjong, ‘Soontje’, regie: Marielle v/d Griendt
Kostuumontwerp & uitvoering maskers, ‘Productiehuis Rotterdams Schouwburg’,
‘Caprichos Desastres’ , Arthur Sauer, Post & Mulder
Kostuumontwerp i.s.m. Margot Koudstaal, musical ‘Chess’, Mark Vijntheaterproducties, regie : Marcel Sijm
Kostuumontwerp,Theaterbedrijf Bonheur, ‘Het fantastisch bal’,regie: Ruurt de Maesschalck
Decorbouw, Rotheater, wolk Richard III, ontwerp: Thomas Rupert
Kostuumontwerp, ‘Productiehuis Rotterdamse Schouwburg,‘Hier ist der Apparat’ van Chris Kondeck (ex. Wooster Group)
Kostuumontwerp, “Rotjong’ R’dams jongerentheater,productie‘ Vandaag en vandaag’, regie: Marielle v/d Griendt

2005

Assistent kostuumontwerpster Carly Everaert, Bos theaterproducties, ‘Naar Moskou, Moskou’ regie : Mathijs Rumke
Assistent Kostuumontwerpster Carly Everaert, Carver, ‘Lapidarium’, regie: Cecile Heuer
Assistent Kostuumontwerpster Carly Everaert, Onafhankelijk Toneel, ‘Wie is er bang voor Virginia Woolf?’ regie : Mirjam Koen
Assistent kostuumontwerpster Carly Everaert, Orkater, ‘De Kortste Eeuw’ regie: Gijs de Lange
Styling, Onafhankelijk Toneel, productie ‘Orfeo Intermezzi’ regie: Mirjam Koen
Assistent kostuumontwerpster Carly Everaert, Onafhankelijk Toneel, productie ‘Schildpad met roos en mes. Regie: Mirjam Koen
Kostuumontwerp/Styling, ‘American Dreams’, Film voor Kort Rotterdams, regie: Eelco Ferwerda
Ateliermedewerkster, musical Sweet Charity, MarkVijntheaterproducties
Kostuumontwerp/ Styling, “Rotjong” R’dams jongerentheater, kostuums voor drie sprookjesvoorstellingen

2004

Kostuum-decorontwerp en -uitvoering, illustratie, Rotheater, productie ‘De Gouden druppel’, regie : Marc de Corte
Ateliermedewerkster, Onafhankelijk Toneel, productie ‘The Death of Klinghoffer’, regie: Mirjam Koen
Uitvoering hoofdtooi, performance ‘Dooi Vogeltje’ van Benjamin Verdonck te Brussel,
Vervaardigen poppen en Styling, Off Corso, postercampagne
Kleedster, De Internationale keuze van de schouwburg,
Ateliermedewerkster, Cosmic theater, productie ‘Catwalk’,

2003

Kleedster, Rotheater, productie ‘Iep’, kleedster, regie: Marieke van Leeuwen
Ateliermedewerkster, Rotheater, productie ‘Proust 1’, regie: Guy Cassiers
Ateliermedewerkster, Huis aan de Amstel,verschillende kleine producties
Kostuumontwerp, Rotheater, ‘De Gouden druppel’, korte film, regie : Marc de Corte
Assistent kostuum-decoratelier, Firma Rieks Swarte/Huis a/d Amstel, productie ‘De Hongerende weg’, regie: Rieks Swarte, Liesbeth Colthof
Kleedster, Rotheater, productie ‘Bruiloft’, kleedster

2002

Stage kostuumontwerp, o.l.v. Erik Bosman,Root (jong Rotheater), productie ‘Overbelichte Polaroids’ regie: Alexandra Koch
Kostuumontwerp en uitvoering, ‘Waternimf’, afstudeerfilm Rits Filmacademie te Brussel regie: Bjorn Pinxten
Kleedster, Rotheater, productie ‘Bloedwollefduivel’, regie: Guy Cassiers
Kostuumontwerp, ‘Kater’,afstudeerfilm Rits Filmacademie te Brussel,
regie : Anielle Webster

2001

Stage kostuumontwerp & uitvoering, Dartington College of Theatre te Engeland,verschillende afstudeerprojecten
Stage bij kostuumontwerpster Carly Everaert, Rotheater, productie ‘Haroen en de zee van verhalen’, regie: Guy Cassiers