FILM: Cabo Circe films


Cabo Regie: Ivan Barbosa NTR Onenightstand 2012 Circefilms

FILM: Voor Emilia Baldr Film


Voor Emilia Baldr Filmregie: Martijn Maria Smits One Night Stand IX Met: Loes Snepper, Susan Radder, Kuno Bakker, Hein van der Heijden

FILM: Arash CEM Lev Pictures


Arash Regie: Michaël du Sewandono NTR Kort! 2012 CEM Lev Pictures

FILM: Snackbar Lemming film


Snackbar regie: Meral Uslu Speelfilm Cast: Ali Cifteci, Ilias Addab, Aziz Akazim, Mamoen Elyounoussi, Larbi Ahmed Salah, Iliass Ojja Lemming film 2011  

FILM: Hemel Circe Films


Hemel Regie: Sacha Polak speelfilm, producent: Circe Films met: Hannah Hoekstra, Hans Dagelet & Rifka Lodeizen 2012

THEATER: Dossier Odyssee Theatergroep Siberia


Regie: Paul Knieriem Spel: Fahd Larhzaoui, José Montoya, Lotje van Lunteren, Philisiwe Sithole / Siphindile Myeni en Yorick Zwart foto's: Greetje Mulder 2012

THEATER: Marcelle's onschuld Productiehuis Rotterdam


regie: Nataliya Golofastova tekst: Oscar van Woensel spel: Anne Gehring, Hendrik Aerts, Anne-Fleur Schep,  Jochem ten Haaf foto's:  Pepijn Lutgerink  

FILM: Broer Lemming film


regie: Sacha Polak cast: Annabel Dirkzwager, Abbey Hoes, Niels Gomperts, Rifka Lodeizen

THEATER: Twist Theatergroep Siberia


Regie: Jolanda Spoel foto's: Greetje Mulder

FILM: Donnie, Kaliber Film


regie: Willem Baptiste

FILM: ROTV, Holland Harbour


Tv-serie van 3 afleveringen Regie: Pieter Kramer

FILM: Richting West, KeyFilm/NFI Producties


Speelfilm Regie: Nicole van Kilsdonk

THEATER: Krijg nou titus, Theatergroep Siberia


regie: Floris van Delft Foto's: Greetje Mulder

FILM: Only You, Kaliber Film


Regie: Willem Baptist 2009

THEATER: Downtown, Rotterdams wijktheater i.s.m. theater Zuidplein


FILM: Het Beloofde pand


regie: Shariff Nasr 2010

THEATER: Over soul en liefde, Jeugdtheater Hofplein


2009

THEATER: Diepvlees, WILco, Nieuw west & Productiehuis Rotterdam


2009

THEATER: Snapshotsushi, Theatergroep Siberia


foto's: Greetje Mulder 2009

FILM: Hunting & zn, NFI Producties


regie: Sander Burger NFI Producties 2008

THEATER: Anoniem, Productiehuis Rotterdam


regie: Nataliya Golofastova 2008

THEATER: Hand in Hand, Rotterdams wijktheater i.s.m. theater Zuidplein


2008

THEATER: Medea, Theaterbedrijf Bonheur


2008

THEATER: Een ander land, Theaterbedrijf Bonheur


2007

THEATER: Bubbling brown sugar, Mark Vijntheaterproducties


2007

THEATER: De sprekende stad, Theaterbedrijf Bonheur


2007

THEATER: Caprichos desastres, door Post,Sauer en Mulder Productiehuis Rotterdam


2006

FILM: American dreams


regie: Eelko Ferwerda Cultural Development 2006

THEATER: Hier ist der apparat, Chris Kondek Productiehuis Rotterdam


2006

Diversen